Dokuma Etiketi

Dokuma etiketi kullanıcı dostu bir üründür. Ürünler hakkında bilgi vermek amacıyla tercih edilen bu etiketler, genellikle reklam veya bilgilendirme amacı ile tercih edilirler. Tekstil sektörü başta olmak üzere birçok farklı alanda tercih edilebilen bu etiketler, kullanıldıkları ürünlere estetik bir değer katar. Aynı zamanda da kurumsal imajınızı olumlu yönde etkiler. 

Kurumsallık adına aynı dokudaki etiketleri tercih ederek müşterilerinizi her seferinde farklı bir etiket ile karşılaşmasını engelleyebilirsiniz. Tafta, saten atkı ve saten gibi farklı kalite çeşitlerine sahip olan dokuma etiketi seçenekleri arasından bütçenize ve marka imajınızı uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

Kalitleli Dokuma Etiketi Hizmetimizle Hem Siz Hem Müşteriler Memnun

Markanızın tanıtımı için oldukça önemli olan bu ürünler sadece tekstil sektöründe değil, mobilyadan bijuteriye kadar birçok farklı alanda tercih edilebilir. Genellikle müşteriyi bilgilendirme amacıyla tercih edilen bu ürünler yıkama talimatı, beden, model, firma adı gibi çeşitli bilgilere sahip olur. Ürünün kalitesini ön plana çıkaran bu etiketler müşterilerin müşteri temsilcisine herhangi bir soru sormadan aradıkları soruların yanıtlarını bulmasına olanak tanır. Vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde tüketiciye sunmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi, markanızın ön plana çıkması ve farkını ortaya koyması için oldukça önemlidir. 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Pinterest

Dokuma Etiketi Çeşitleri

Grafik çalışması sonrasında meydana gelen bu tasarımlar, bilgisayar ortamında dijital çıktı içerisinde şekillenebilirler. Ürünün kalite tercihi, dijital tasarım tamamlandıktan sonra tercih edebilecek bir seçenektir. Tasarım aşaması sonrasında ve tasarım sürecinde ebat ve renk gibi birçok farklı donatı arasında tercihte bulunabilirsiniz. Gofre, sim ve parlatma gibi farklı ek uygulamalar sayesinde etiketlerin çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. 

Beklentilerinize ve ürünün ihtiyaçlarına uygun olarak farklı şekil, ebat ve renk seçeneklerinde tercih deniz dokuma etiketi seçenekleri oldukça avantajlıdır. Kullanıcı dostu olan bu ürünler reklam ve ürün tanıtımı maksatlı olarak tercih edilebilirler. Ayakkabı sektöründen peruk sektörüne kadar çok çeşitli alanlarda tercih edilebilen bu ürünler kalıcı oldukları için satın alım işleminden sonra da tüketici ile birlikte olmaya devam ederler. 


Dokuma Etiketi

Bu nedenle dokuma etiketlerin üzerinde genellikle marka logosu ve adı da yapıştırılır. Diğer etiket çeşitlerine göre daha uzun ömürlü olan bu ürünler, tüm tekstil ürünlerinde tercih edilen seçeneklerdir. İlk olarak grafik aşaması ile hazırlığın başladığı dokuma etiketler, tasarım işleminin bitmesinden sonra numune ile birlikte baskıya hazır hale getirilir. Gofre, sim ve parlatma gibi çeşitli uygulamalar sayesinde çok daha estetik bir görünüme sahip olabilen bu seçenekler normal kesim veya lazer kesin gibi farklı kesim türleri ile beklentilerinize doğru bir şekilde karşılayabilir. 

Dokuma Etiketi

Kaliteli ürünlerin etiketlerde tercih edebileceğiniz gofre ve resim gibi diğer eklentiler ürün fiyatının daha da artmasına neden olabilir. Çünkü gofre etiketler genellikle %30, parlatmalı etiketler ise %85 daha yüksek fiyat olarak satışa sunulur. Bu nedenle ürün çok yüksek fiyatlı değilse ek bir işlemden geçirilmesine gerek yoktur. Markanın prestijini doğru bir şekilde yansıtmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi seçenekleri ürünlerin ayrılmaz bir parçası olarak uzun yıllardan beri hayatımızdadır. 

Saten, dar ve jakarlı dokuma etiketler arasından tercihte bulunarak ürünlerin çok daha estetik ve bilgilendirici bir içeriğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz saten dokuma etiketleri, düz ve parlak bir zemin üzerine yazılan bilgilendirme içeriklerini bünyesinde katar. Görünümü sayesinde dikkat çekici olan bu ürünler genellikle kurumsal şirketlerin tercihidir. Ürünün kalitesine kalite katan bu seçenekler müşteri memnuniyetini ön planda tutmak isteyen firmaların tercihi olmuştur. Tercih edebileceğiniz bir başka dokuma etiket türü ise dar dokumadır. Lastik ve birleşim ile gerçekleşen bu ürünler polyester olarak da satışa sunulabilir. 


Karton çanta

Tekstil sektöründe önemli bir yere sahip olan bu seçenekler mobilyalarda da tercih edilirler. Markaların kurumsal kimliklerini ön plana çıkartmak için tercih ettikleri dar dokuma etiketleri sayesinde hem uygun fiyatlı hem de görsel açıdan oldukça avantajlı olan seçeneklere sahip olabilirsiniz. Sektörde tercih edilen ve üzerine yazı yazabilme imkanına sahip olan bu etiketler inovatif bir yapıya sahiptir. Güçlü ve sektöründe tek olan firmalar tarafından tercih edilen dokuma etiketi hem müşterileri bilgilendirmek hem de uzun süreli kullanımlarda markanızı hatırlatmak için oldukça avantajlı bir seçenek olacaktır. 

İpliklerin belirli bir düzen dahilinde alt ve üstten geçirilmesi ile oluşturulan bu seçenekler tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Farklı ebatlarda tercih edebileceğiniz ürünler, avantajlı ve hızlı kargo imkanı ile sizlere hızlı bir şekilde ulaşıyor. Kurumsal imajına önem verenlerin tercihi olan etiketler, her firma için oldukça önemlidir. Bu seçenekler ürünlerin reklamını yapmak, yıkama ve beden talimatlarında bulunmak, model hakkında bilgi vermek ve firmanın adını hafızalara kazımak için oldukça avantajlı olacaktır. Grafik çalışmasının ardından müşteriye sunum yapılması ile gerçekleşen dokuma etiket tasarım aşamaları onaylandıktan sonra desen çiziminin yapılması ve numunenin hazırlanması ile devam eder. 


Dokuma Etiketi

Bu sayede siz oturduğunuz yerden siparişinizi vererek tüm süreçleri uzaktan bağlantı yolu ile takip etmeniz ve numuneyi elinize aldıktan sonra uçtan uca iletişim hizmetleri sayesinde herhangi bir Efor sarf etmeden istediğiniz etikete sahip olabilirsiniz. Son derece kaliteli olan etiket seçenekleri sayesinde siz de ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak çözümlere sahip olabilirsiniz. Tekstil sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan dokuma etiketleri markanızın adının ve kullanım talimatlarının bir bütünlüğünü sizlere sunar. İstediğiniz boyutta ve renkte tercih edebileceğiniz etiketler model ve şekil bakımından birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. 


M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?