BASKILI POŞET FİYATLARI

Baskılı poşet fiyatları hakkında net bir rakamdan söz edebilme olanağı bulunmuyor. Zira baskılı poşetlerin fiyatlarını etkileyen çok sayıda faktör bulunuyor. Bu faktörler arasında hammadde maliyetleri ilk sırada yer alıyor. Poşetin petrolden üretilen bir malzeme olması ve bunun da döviz yoluyla ithal edilmesi petrol ya da döviz fiyatlarında yaşanan ani değişikliklere paralel olarak farklılaşabiliyor. Bununla birlikte firmaların benimsemiş oldukları fiyat politikaları da baskılı poşet fiyatları üzerinde önemli bir rol oynuyor. Kazanç beklentisi ya da kâr tatmin noktası, firma fiyat politikasının hayati kısmını oluşturuyor.

Baskı Kalitesi ve Uygun Fiyatlarla Baskılı Poşet Üretimi

Baskılı poşet fiyatlarının belirlenmesi noktasında pazardaki rekabetin de göz ardı edilmemesi gerekiyor. Günümüzde baskılı ya da baskısız poşet imalatı yapan çok sayıda firma bulunuyor. Bu firmalar, rekabette öne çıkabilmek adına zaman zaman indirimler ya da kampanyalar düzenleyebiliyor. Bu durum da fiyatların değişkenliğine yol açıyor.

BASKILI POŞET FİYATLARI

Çeşitlerine Göre Değişen Baskılı Poşet Fiyatları

Elbette imal edilen ürünün kalitesi de fiyatı doğrudan etkileyen hususlar arasında yer alıyor. Yüksek kaliteli ürünler, daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Ancak kaliteli poşetlerin sağlamış oldukları yararlar, bu fiyat farkının amorti edilmesini sağlıyor.

Baskılı poşet alırken fiyatın daima ikinci planda tutulmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Zira her üründe olduğu gibi, poşet alımında da yalnızca fiyatına bakarak seçim yapılması, bazı olumsuzluklar ile karşılaşılmasına neden olabiliyor. Bu yüzden de öncelikle alınacak poşet türünün belirlenmesi, sonra da bu poşet türünde kaliteli imalat yapan bir firmanın belirlenmesi gerekiyor.Karton çanta

Ya da birden fazla firma belirleyerek bunlar arasında fiyata göre sıralama yapılabilmesi de tavsiye ediliyor. Basılı poşet fiyatlarının belirlenmesinde, gereksinim duyulan poşet türü de önemli bir yer tutuyor. Baskılı poşetler temelde; el geçmeli baskılı poşetler, atlet tipi baskılı poşetler ve takviyeli baskılı poşetler olmak üzere üçe ayrılıyor. Bu poşet türleri arasında gözle görülür farklılıklar ve kalite sınıflandırmaları bulunuyor. Atlet tipi baskılı poşetler, yapılarının basit olması ve daha ince olmalarından dolayı daha uygun fiyatlar ile satılabiliyor. Buna karşın takviyeli baskılı poşetler hem daha dayanıklı olmaları hem de tasarımlarının farklı olması nedeniyle daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor.

Ucuz Baskılı Poşet

Daha uygun fiyata baskılı poşet almak isteyenler için bazı olanaklar bulunuyor. Toptan satış, bu konuda herkes tarafından bilinen bir yöntem olarak kabul ediliyor. Baskılı poşet alırken, alım miktarının fazlalığı ile fiyat arasında doğrudan bir ilişki bulunuyor. Aynı üründen yüklü miktarda alan bir müşteri ile daha kısıtlı sayıda alan müşteri arasında fiyat konusunda kaçınılmaz olarak farklılıklar yaşanıyor. Baskılı poşetlerin firmalar tarafından sürekli kullanılan ürünler olduğu göz önünde bulundurulduğu zaman, bunlardan toplu olarak alıp stoklamanın uzun vadede daha avantajlı olduğu görülüyor. Bu sayede baskılı poşetleri ucuz fiyata almış olmanın yanı sıra gelecekte yaşanabilecek fiyat değişikliklerine karşı da tedbir alınmış oluyor. Günümüzde toptan baskılı poşet satışı yapan çok sayıda firma bulunuyor. Bu firmalar ile iletişime geçerek toptan fiyatlar hakkında bilgi alınması, daha uygun fiyata baskılı poşet alabilmek adına önem taşıyor.


Baskılı poşet fiyatları

En Uygun Baskılı Poşet Fiyatları ve En Yüksek Kalite

Kalite, baskılı poşet seçimi yaparken en önemli noktalardan birini oluşturuyor. Zira poşetin kalitesi, yalnızca daha ağır yüklerin taşınmasını değil; aynı zamanda müşterilerin firmaya dair izlenimlerinin oluşmasını da büyük ölçüde etkiliyor. Daha kaliteli ve estetik olarak daha iyi şekilde tasarlanmış poşetler, müşterilerin firma ile daha duygusal bağlar kurmasına neden olabiliyor. Bu doğrultuda baskılı poşetlerin çeşitli kalite sınıflandırmaları bulunuyor. A kalite baskılı poşetler, bu ürünler arasında en kaliteli poşet türleri olarak biliniyor. Bazı poşet üreticileri A kalite yerine birinci kalite ifadesini de kullanabiliyor. Bu sınıftaki ürünler, baskılı poşet fiyatları bakımından daha yüksek olsalar da kalite ve estetik görünüm açısından diğer poşet türlerinin önünde bulunuyor. Kurumsal markalar ya da büyük işletmeler, baskılı poşet noktasında genellikle A kalite ürünleri tercih ediyor. Ancak baskılı poşet için bütçesi sınırlı olan ya da daha uygun fiyatlı baskılı poşet türleri arayanlar için de daha düşük kalite sınıfları bulunuyor. B sınıfı poşetler ya da bazı üreticilerin deyimiyle ikinci sınıf kalite poşetler bu noktada ön plana çıkıyor. Bu noktada firmaların kalite ve fiyat açısından bir tercihte bulunmaları gerekiyor. Ancak marka imajının korunabilmesi, bir reklam aracı olarak baskılı poşetlerden daha iyi yararlanılması ve müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi adına A sınıfı baskılı poşetlerin kullanımı tavsiye ediliyor.


Baskılı poşet fiyatları

Baskılı Poşet Firmaları

Günümüzde baskılı poşet imalatı yapan çok sayıda firma bulunuyor. Firma sayısındaki bu fazlalık, baskılı poşet almak isteyen müşteriler için de seçeneklerin artması anlamına geliyor. Ancak her poşet üreticisinin aynı kalitede ürün ürettiğini söyleme olanağı bulunmuyor. Yani her üreticinin A kalite poşet olarak adlandırmış olduğu ürün, aynı kalite standartlarını taşımıyor. Bu yüzden de baskılı poşet alırken baskılı poşet fiyatları kadar firma seçiminin de göz önünde bulundurulması gerekiyor. İnternet, bu noktada önemli bir görev üstleniyor. Önceleri yalnızca kendi etraflarında bulunan firmalardan baskılı poşet alabilen bireyler, günümüzde internetin sağlamış olduğu olanak sayesinde çok daha geniş alanlara açılabiliyor ve daha fazla seçenek arasından seçim yapabiliyor. Bu olanaktan yararlanarak poşet imal eden firmaları araştırmak ve bunlar arasından hem kalite hem de fiyat açısından uygun hizmet sunan firmaları bulabilme şansı bulunuyor.


Baskılı poşet fiyatları

Poşet üretimi konusunda 28 yıllık deneyime sahip olan İstek İthalat A. Ş., müşteri memnuniyetini esas alana hizmet anlayışı ve kaliteli ürünleri ile sektörün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Bugüne kadar 22 bini aşkın referans biriktirmeyi başaran İstek İthalat baskılı ve baskısız her türlü poşetin imalatını ve satışını yapıyor. Siz de baskılı poşet gereksiniminizi karşılamak ya da fiyatlar hakkında bilgi almak için 0212 507 81 55 ya da 0549 507 81 55 numaralı hatlardan İstek İthalat ile iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Poşet Kullanım Alanları

Baskılı poşetlerin sağlamış oldukları avantajlar, onların her geçen gün daha fazla alanda kullanılmasına neden oluyor. Öyle ki günümüzde beyaz ya da siyah düz poşet kullanımı neredeyse rastlanmayacak kadar düşük bir seviyede bulunuyor. Baskılı poşetlerin en yaygın kullanıldıkları alanların başında marketler geliyor. Gerek ulusal ölçekte yayılmış olan zincir marketler ve gerekse de yerel marketler, marka imajlarına katkı sağlaması adına baskılı poşetlerden yararlanıyor. Bu sektörde genellikle atlet tipi baskılı poşetler yer alıyor. Marketlerin yanı sıra kafeler, pastaneler, aktarlar, manavlar ve daha pek çok ticari işletmede de baskılı poşetlere rastlanabiliyor. Konfeksiyon mağazaları, ayakkabıcılar ve ev tekstili ürünlerinin satışını yapan iş yerleri de baskılı poşetlerin sık kullanıldığı alanlar arasında yer alıyor. Bu tür işletmelerde genellikle el geçmeli baskılı poşetlere başvuruluyor. Ancak satışı yapılan ürünlerin daha ağır olması durumunda takviyeli baskılı poşetlerden de yararlanılıyor. Ayrıca resmi olarak faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar da çeşitli amaçlarla baskılı poşet kullanabiliyor. Özellikle yardım faaliyetlerinde ya da PR çalışmalarında bu tür poşetler ile çeşitli ürünler dağıtılabiliyor.

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?