Dokuma Etiketi

  Dokuma etiketi kullanıcı dostu bir üründür. Ürünler hakkında bilgi vermek amacıyla tercih edilen bu etiketler, genellikle reklam veya bilgilendirme amacı ile tercih edilirler. Tekstil sektörü başta olmak üzere birçok farklı alanda tercih edilebilen bu etiketler, kullanıldıkları ürünlere estetik bir değer katar. Aynı zamanda da kurumsal imajınızı olumlu yönde etkiler. 

  Kurumsallık adına aynı dokudaki etiketleri tercih ederek müşterilerinizi her seferinde farklı bir etiket ile karşılaşmasını engelleyebilirsiniz. Dokuma etiketleri ;Tafta, saten atkı ve saten gibi farklı kalite çeşitlerine sahip olan dokuma etiket seçenekleri arasından bütçenize ve marka imajınızı uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

  Markanızın tanıtımı için oldukça önemli olan bu ürünler sadece tekstil sektöründe değil, mobilyadan bijuteriye kadar birçok farklı alanda tercih edilen Dokuma etiketi, genellikle müşteriyi bilgilendirme amacıyla tercih edilen bu ürünler yıkama talimatı, beden, model, firma adı gibi çeşitli bilgilere sahip olur. Ürünün kalitesini ön plana çıkaran bu etiketler müşterilerin müşteri temsilcisine herhangi bir soru sormadan aradıkları soruların yanıtlarını bulmasına olanak tanır. Vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde tüketiciye sunmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi, markanızın ön plana çıkması ve farkını ortaya koyması için oldukça önemlidir. 

  Grafik çalışması sonrasında meydana gelen bu tasarımlar, bilgisayar ortamında dijital çıktı içerisinde şekillenebilirler. Ürünün kalite tercihi, dijital tasarım tamamlandıktan sonra tercih edebilecek bir seçenektir. dokuma etiketi tasarım aşaması sonrasında ve tasarım sürecinde ebat ve renk gibi birçok farklı donatı arasında tercihte bulunabilirsiniz. Gofre, sim ve parlatma gibi farklı ek uygulamalar sayesinde etiketlerin çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. 


Dokuma Etiketi Çeşitleri

Markanızın tanıtımı için oldukça önemli olan bu ürünler sadece tekstil sektöründe değil, mobilyadan bijuteriye kadar birçok farklı alanda tercih edilebilir. Genellikle müşteriyi bilgilendirme amacıyla tercih edilen bu ürünler yıkama talimatı, beden, model, firma adı gibi çeşitli bilgilere sahip olur. Ürünün kalitesini ön plana çıkaran bu etiketler müşterilerin müşteri temsilcisine herhangi bir soru sormadan aradıkları soruların yanıtlarını bulmasına olanak tanır. Vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde tüketiciye sunmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi, markanızın ön plana çıkması ve farkını ortaya koyması için oldukça önemlidir. 

Dokuma Etiketiketlerinize Yorulmadan Ulaşın

Uçtan uca çözümlerimiz sayesinde ihtiyacınız olan dokuma etiketlere uzaktan bağlantı yoluyla sahip olabilirisiniz. İstediğiniz dokuma etiketinin numunesini tarafınıza gönderen firmamız, bu sayede sadece bakarak değil, aynı zamanda dokunarak ve yaşayarak tercihte bulunmanıza olanak sağlar. Üstelik bunları yaparken de herhangi ek bir masrafa girmenizi engeller. Son derece avantajlı olan bu sistem sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılama fırsatı elde edersiniz. 


Kullanım talimatları ve üretim koşulları hakkında bilgi verebileceğiniz. Ürününüzü satın alan tüketicilere tekrar satın alım gerçekleştirmek için markanızı hatırlatabileceğiniz, son derece avantajlı olan bu sistemlere sahip olarak beklentilerinizi tam olarak karşılamanız mümkündür. 

Kurumsal imajınıza olumlu katkıda bulunacak daha birçok seçenek için bizi tercih edebilirsiniz. Kesintisiz ve kaliteli bir ticaret için tercih edebileceğiniz firmamız sayesinde en doğru sonuçlara ulaşacaksınız. Nitelikli ürünlerin adresi olan mağazamızda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak ürünlere sahip olursunuz. Üstelik bunu yaparken de bütçenizi aşmazsınız. Her bütçeye hitap eden seçenekler ile biz hazırız.

Siz de en iyi dokuma etiketi hizmeti ile markanızı geliştirmek ve müşteriler nezdinde iyileştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?