Dokuma etiketi tekstil üretimi yapan firmaların önem verdiği konuların başında gelmektedir.

  Dokuma etiketi üretici firmanın kalitesini, imajını ve piyasadaki yerini belirleyen en önemli faktörlerden biridir.

  Doğru bir tasarımla ve doğru bir dokuma etiketi seçimi yapmak ürünün bulunduğu konumu ve kalitesini yansıtabilmek için üzerinde yoğun çalışılması gereken bir konudur.

  İstek İthalat A.Ş yılların verdiği tecrübe ile sizlerle bu konuda Canlı Destek hattımız aracılığı ile bilgi paylaşımı yaparak, ürününüz ve firmanız için en doğru tasarımı ve en uygun dokuma etiketi fiyatlarını sunmaktadır.

Üretici Firma Garantisiyle…

Dokuma Etiketi Fiyatları

Dokuma etiketi fiyatları; kullanım alanına, seçilen etiketin özelliklerine, yapılacak baskının çeşidine, kullanılacak renk adedine, etiketin miktarına ve ödeme şekline göre değişim gösterebilmektedir.

  Ürün ve hesabınıza en uygun dokuma etiketi fiyatları için sitemizin alt kısımında bulunan Canlı Destek bölümlerinden, dilerseniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette dokuma etiketi için tavsiyelerini alabilirsiniz.

 Diğer tekstil ürünlerimiz; karton etiket, gömlek ara kartonu, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği polyester düğme, yapışkan tela ve daha bir çok ambalaj ürünlerimiz baskılı poşet, mağaza çantası, karton çantakraft çanta, hambez çanta, tela çanta, baskılı koli bandı, bigbag çuvalı, taşıma torbası, kargo poşeti ve daha yüzlerce ürünümüze ulaşabilmek için sitemizin arama butonundan veya alt kısımdaki ilgili sitelerimizden faydalanabilirsiniz.

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak dokuma etiketleri için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından dokuma etiketleriniz sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi dokuma etiketi cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

Dokuma Etiketinde Lider…

  Dokuma etiketi çeşitleri; kendi aralarında kumaşın ve baskı şeklinin cinsine göre birçok farklılıklar gösterir.

  Dokuma etiketinde hangi cins bir etiket kullanılmalıdır? sorusuna cevap vermek gerekirse ilk önce tekstil ürününün cinsinden başlamamız gerekecektir.

   Mesela; abiye tarzı tekstil ürünlerinde altın yaldız veya gümüş yaldız fantazi bir dokuma etiketi çok şık durmakla beraber, aynı etiket bir erkek gömleğinde  abes gözükebilir.

  Ürün ve hesabınıza en uygun karton etiketi fiyatları için sitemizin alt kısımında bulunan Canlı Destek bölümlerinden, dilerseniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette etiket için tavsiye alabilirsiniz.

 Diğer tekstil ürünlerimiz; dokuma etiketi, gömlek ara kartonu, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği polyester düğme, yapışkan tela ve daha bir çok ambalaj ürünlerimiz baskılı poşet, mağaza çantası, karton çantakraft çanta, hambez çanta, tela çanta, baskılı koli bandı, bigbag çuvalı, taşıma torbası, kargo poşeti ve daha yüzlerce ürünümüze ulaşabilmek için sitemizin arama butonundan veya alt kısımdaki ilgili sitelerimizden faydalanabilirsiniz.

Dokuma Etiketinde Lider…

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?