Top Fuse Astar

  Tekstil ürünlerin de lider firma İSTEK İTHALAT A.Ş sizlere daha iyi hizmet vermek adına, 28 yıldır tüm ürünlerinizi tek adresten, güvenli ve hesaplı bir şekilde temin etmeniz adına ürün yelpazesini her geçen gün daha arttırmaktadır.

  İster küçük, ister büyük işletme sahibi olun İstek İthalat A.Ş sizlerin tekstil ve ambalaj konusun da ki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız tek adrestir.

  Sitemizin alt kısımlarında bulunan Canlı Destek bölümlerinden konusunda uzman ekip arkadaşlarımıza top fuse astar ve diğer tekstil ürünleri hakkında kolayca ulaşabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

  Top Fuse Astar; uygulama sırasında tela üzerindeki ilaç ısı ile sıvı hale getirilir ve basınçla ise, sıvının kumaşa gerekli oranda tranferi sağlanır. Bu işlem sonucunda ilacın soğuyup tekrar katılaşmasıyla, kumaş ve telanın birbirine tam yapışması sağlanır.

  Tela yapıştırmada en sağlıklı yöntem pres kullanımıdır. Kullanılan presin kalitesi ve bakımlılığı, üretilen giysinin kalitesini doğrudan etkileyen en önemli unsurlardandır.

Kullanılacak telanın türü, uygulama yapılacak kumaşın tip ve özelliklerine göre değişiklik gösterse de, pres kullanımında bazı genel kriterler bulunmaktadır. Pres ısısı, genellikle 140C civarında olmalıdır.

  Tavsiye edilen ısının kontrolü için ısı ölçer kağıtlar kullanılmalı, ısıya karşı duyarlı olarak üretilmiş bulunan bu kağıt, kumaş ve tela arasına konulup prese verilmelidir. Kağıt üzerindeki ısı göstergesinin kararma oranı ısı derecesini gösterir. Bu işlem, presin sağ ve sol kanatlarında aynı anda yapılırsa, çıkan sonuca göre, kanatlar arasında ısı farkı olup olmadığı da gözlemlenmiş olur 

Facebook
Twitter
WhatsApp
Tumblr

Copyright © 2023 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?