Karton çanta çeşitleri kullanım alanlarına göre değişiklik birçok çeşide ayrılır. Örneğin; kabartmalı altın yaldız karton çantaları genellikle kuyumcular ve tatlı firmaları tercih eder. Kabartma baskılı karton çantaları; gözlük, elektronik gibi firmalar, ofset baskılı karton çantaları ise genellikle giyim firmaları tercih etmektedir.

  Ürününlerinizin cinsine göre en uygun karton çanta çeşidi ve fiyatları için sitemizin Canlı Destek bölümümüzden ücretsiz bilgi alabilirsiniz

 Karton çanta; genellikle tekstil, ayakkabı, eczane, parfümeri, hediyelik eşya, gözlükçü, kuyumcu gibi firmaların müşterilerine sattıkları ürünleri taşıyabilmeleri için promosyon olarak verdikleri ve aynı zamanda kendi reklamlarını yaptıkları bir çanta cinsidir.

Müşterinize sunduğunuz ürünün kalitesi ne kadar önemli ise, o ürünü koyduğunuz çantada bir o kadar önemlidir. Karton çanta adeta sizin kartvizitiniz gibidir. Ne kadar şık, kaliteli ve kullanışlı olursa sizin müşteri gözündeki itibarınız da o kadar yüksek olur.

 Ayrıca öyle şık ve sıra dışı karton çantalar var ki, insan atmaya kıyamıyor. İleride içerisine bir şey koyup taşırım diye düşünüyor. Mesela örnek verecek olursak; kabartma laklı karton çanta, yüzeyindeki kabartılı doku sayesinde müşteride bir kalite hissiyatı uyandırır.

 Ayrıca altın varak veya gümüş yaldız baskı çeşitleri de bu sekmen içerisin de yer alır. Size tavsiyemiz hangi tür baskı çeşidi ile karton çanta yaptırırsanız yaptırın, muhakkak selefon kaplamalı olsun. Neden selefon kaplamalı yaptırmalıyım diye soracak olursanız, selefon kaplama karton çantanızın suya, neme karşı korumakla birlikte çizilmelerini de engeller.

 Şimdi diyeceksiniz ki ben ürünü sattım karton çantamı da verdim gayet şık ve pahalı bir çanta üstelik, ömründen bana ne… Maalesef iş öyle değil. Üzerinde firmanızın logo, slogan, marka ve iletişim adreslerinin bulunduğu karton çantanızın ömrü ne kadar uzun olursa sizin için o kadar iyi ve kazançlıdır.

 Nasıl mı? Siz zaten kaliteli bir karton çanta yaptırdınız neden tek seferlik kullanılsın ki? İlk verdiğiniz müşteri zaten sizi tanıyor ve sizden alışveriş yapmış ki çanta vermişsiniz kendisine. Sizin daha çok müşteriye ulaşmanız için karton çantanızın elden ele dolaşması marka ve logonuzu diğer insanların bilinç altına yerleşmesi gerekmektedir.

 En büyük reklam stratejisi olan marka bilinirliği işte böyle başlar ve müşteri sizin dükkanınızın önünden geçerken tabelanızı gördüğünde, daha önceden tanıyormuş hissiyatı oluşarak direk dükkana girecektir. Ee artık gerisi de size kalmış:)

 Bu sebeple karton çanta sektöründe lider firma İstek İthalat A.Ş; diğer ürünleri; baskılı poşet, karton çanta, baskılı koli bandıkarton etiket ve ambalajda olduğu gibi karton çantada da teknolojiyi yakından takip ederek gerek tasarımda, gerekse ürün cinsi seçiminde olsun canlı müşteri destek hattımız aracılığıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olarak seri üretimine devam etmektedir.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?