Karton etiketi tekstil üretimi yapan firmaların ürünleri hakkında bilgi verdikleri, marka ve modelinin reklamını yaptığı önemli bir tekstil ürünüdür.

  Karton etiketi üretici firmanın kalitesini, imajını ve piyasadaki yerini belirleyen en önemli faktörlerin başında yer almaktadır..

  Doğru bir tasarımla ve doğru bir karton etiketi seçimi yapmak ürünün bulunduğu konumu ve kalitesini yansıtabilmek için üzerinde yoğun çalışılması gereken bir konudur.

  İstek İthalat A.Ş yılların verdiği tecrübe ile sizlerle bu konuda Canlı Destek hattımız aracılığı ile bilgi paylaşımı yaparak, ürününüz ve firmanız için en doğru tasarımı ve en uygun karton etiketi fiyatlarını sunmaktadır.

Üretici Firma Garantisiyle…

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak karton etiketleri için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından karton etiketleriniz sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi karton etiketi cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

Dokuma Etiketinde Lider…

Karton etiketi fiyatları; kullanım alanına, seçilen etiketin özelliklerine, yapılacak baskının çeşidine, kullanılacak renk adedine, etiketin miktarına ve ödeme şekline göre değişim gösterebilmektedir.

  Ürün ve hesabınıza en uygun dokuma etiketi fiyatları için sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümlerinden, dilerseniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette karton etiketi için tavsiyelerini alabilirsiniz.

 Diğer tekstil ürünlerimiz; dokuma etiketi, gömlek ara kartonu, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği polyester düğme, yapışkan tela ve daha bir çok ambalaj ürünlerimiz baskılı poşet, mağaza çantası, karton çantakraft çanta, hambez çanta, tela çanta, baskılı koli bandı, bigbag çuvalı, taşıma torbası, kargo poşeti ve daha yüzlerce ürünümüze ulaşabilmek için sitemizin arama butonundan veya alt kısımdaki ilgili sitelerimizden faydalanabilirsiniz.

  Karton etiketi çeşitleri; kendi aralarında kumaşın ve baskı şeklinin cinsine göre birçok farklılıklar gösterir.

  Karton etiketinde hangi cins bir etiket kullanılmalıdır? sorusuna cevap vermek gerekirse ilk önce tekstil ürününün cinsinden başlamamız gerekecektir.

   Mesela; abiye tarzı tekstil ürünlerinde altın yaldız veya gümüş yaldız fantazi bir karton etiketi çok şık durmakla beraber, aynı etiket bir erkek gömleğinde  abes gözükebilir.

  Ürün ve hesabınıza en uygun karton etiketi fiyatları için sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümlerinden, dilerseniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette etiket için tavsiye alabilirsiniz.

Dokuma Etiketinde Lider…

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?