Karton Etiketi

  Karton etiketi, marka ve ürün tanıtımında etkili olan araçlardır. Kağıt, karton, dokuma, deri, kumaş gibi birçok farklı materyalden üretilebilen bu etiketler farklı gramajlarda beklentilerinizi tam olarak karşılar. Satışını sunduğunuz ürünü niteliğine göre tercih edebileceğiniz kağıt, karton, dokuma, deri ve kumaş gibi farklı etiket seçenekleri sayesinde ürünün niteliğini arttırabilirsiniz. İnce ve kalın gramajlı kağıtlar arasından tercihte bulunarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

  İki farklı kağıdın sıvanma yolu ile yapıştırılması vasıtasıyla çok daha kalın etiketlerin elde edilmesi de mümkündür. Bu etiketler arasında kumaş ham maddesi ile üretilen seçenekler de bulunabilir. Hangi etiketin sizin için en uygun olduğuna karar vermek için satışını yapacağınızı ürünler özellikleri önemlidir. Özellikle tekstil sektöründe tercih edilen bu etiketler arasında birçok farklı çeşit bulunabilir. Baskılı kumaşlar için tercih edilebilen etiketler akmaz özelliktedir. 

  Bu etiketlerin içerisinde yıkama talimatları, kanuni uyarılar ve ithalatçı, üretici ürün gibi farklı doneler hakkında verilere ulaşmanız mümkündür. Farklı kumaşlara baskı yapılarak hayata geçirilen bu etiket türü uyarı, barkod, adres ve bilgi, kumaş karışım etiketi, yıkama talimatı ve marka gibi çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Bu sayede müşterilerinizi ürün hakkında bilgilendirme fırsatına sahip olursunuz. Baskılı kumaşlar için tercih edilen karton etiketi, malzeme bakımından da kendi içerisinde farklı türlere ayrılırlar. 


Üretici Firma Garantisiyle…

Etiket ile Müşteri Bilgilendirme;

  Pamuklu kenar, örgülü saten, polyester saten, polyester naylon ve polyester tafta kumaş gibi birçok farklı kumaş türü üzerinde baskılı etiket yaptırmanız mümkündür. Baskı teknikleri bakımından da kendi içerisinde farklı kollara ayrılan etiketler baskı, kumaş, folyo baskı, serigraf baskı, rotary boya baskı gibi farklı çeşitlere sahiptir. Tüm bunların yanı sıra etiketlerin kesimleri de farklı türlere sahip olmasına olanak tanır. Etiket kesimi bakımından 6 farklı türe ayrılan Bu ürünler ultrasonik kesme ve katlama, kelebek katlama, ortadan katlama, kenar katlama, sıcak kesim ve soğuk kesim olmak üzere çeşitlendirilir. Tercih edebileceğiniz bir başka etiket türü ise deri etiketlerdir. 

  Farklı baskı yöntemleri ile elde edebileceğiniz bu etiketler kemer süs malzeme çeşitleri, baskı teknikleri ve kesim bakımından farklı dallara ayrılırlar. Karton etiketi ise sadece kemerlerde değil, keten ve benzer ham maddelerdeki diğer ürünlerde de tercih edebilir. Bu etiketlerde model, beden, boy gibi farklı bilgiler verilebilir. Süs etiketleri ise estetik amaçlı olarak ve reklam hedefi ile tercih edilen etiket malzemeleri arasındadır. Velvet, nubuk, jakron, yakma suni deri, suni deri, hakiki deri gibi birbirinden farklı malzemelerden üretilebilen deri etiketler çeşitli baskı seçenekleri sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayabilir. Markanızın değeri ve itibarıyla uyumlu olarak tercih edebileceğiniz etiketler lazer kesim, bıçaklı kesim ve giyotin kesim gibi farklı kesim özelliklerine sahiptir.


En Uygun Etiket Seçenekleri

  Tercih edebileceğiniz karton etiketi seçeneklerini birçok farklı amaç için değerlendirebilirsiniz. Yıkama talimatı, ürünün modeli, menşei gibi bilgilere yer verebileceğiniz bu tür etiketler oldukça avantajlıdır. Fiyat bakımından da rekabetçi olan karton etiketler, çok uygun meblağda sizin olabilir. Üzerine firma logonuzu da bastırabileceğiniz bu etiketlere ulaşmak için M. Nesih Özmen Mah. Nar Sok. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz. 

  Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz online mağazamıza telefon ile de ulaşabilirsiniz. 0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77, 0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55 ve 0 555 968 60 10 no.lu telefonlarımızdan bizlere ulaşarak istediğiniz etiketin basılmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün niteliği üzerinde oldukça belirleyici olan etiketler sayesinde beklentileri tam olarak karşılamanız mümkündür. Markanızın değerini artıran, kurumsal olduğunuzun bir göstergesi olan, ürünlerin görselliğine avantaj katan bu etiketler, çok çeşitli olarak piyasaya bulunur. Örneğin; ürünün karışımı, bedeni ve boyu gibi farklı bilgilere sahip olabileceğiniz dokuma etiketler kendi içerisinde karışım süs, cep bayrak, yıkama talimatı ve marka 

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?