Kraft Çanta

Kraft çanta, kraft kağıdından üretilen bir üründür. Organik olarak piyasaya sürülen bu ürün, görünüm itibariyle de oldukça elverişlidir. Geri dönüşümlü olma özelliğine sahip olan bu ürünler doğal bir görünüme sahiptir. Sarı ile krem rengi arasında bir renge sahip olan çantalar mobilya sektöründe dahi kullanılabilen özelliklere sahiptir. Sıkıştırılması durumunda mobilya sektöründe değerlendirilebilen bu çantalar dayanıklı olma özellikleri ile bilinirler. Ekonomik olarak da cebinizi koruyan bu ürünler rekabetçi fiyatlarla satışa sunulur.


Karton çanta

Özellikle Bristol kağıt ile karşılaştırıldığında oldukça avantajlı olan seçenekler ihtiyaca göre farklı ebatlarda ve boylarda üretilebilir. Burgu tutamaç veya ip gibi farklı materyaller ile kulp bölümü yapılan çantaları rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Birçok farklı sektörde tercih edilebilen bu çantalar kapasitesine göre farklı amaçlarla kullanılabilir.

Kraft Çanta Üretim Tesisimiz Sayesinde Minimum Fiyata Maksimum Sonuçlar

Minimum fiyata maksimum sonuç almak için tercih edebileceğiniz çanta modelleri ticaretinizde fayda sağlar. Bu çantalar görünüşü itibariyle oldukça estetik olduğu için özellikle butik gibi mağazalarda tercih edilirler. Ürünü satın alan kişi, ürünün kalitesi kadar hangi tür poşete konulduğunda da dikkat eder. Bu nedenle markanızın değerini artırmak ve müşteri nezdinde itibarınızı korumak için kraft çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

Ticarette fark edilir olmak için seçeceğiniz bu çantalar kimyevi bir yapıda olmadığı için markanızın doğa dostu olduğunun da bir göstergesidir. Plastik torbada olduğu gibi doğaya zarar durumunun mümkün olmadığı bu çantalar, rahatlıkla şekil alabildiği için birçok farklı alanda muhafaza edebilirsiniz.

Bu sayede hem mağaza dekorasyonuna katkıda bulunmuş olursunuz hem de istediğiniz poşetlere hızlı bir şekilde erişme imkanına sahip olursunuz. Her açıdan avantajlı olan çantalar, dünya markalarının da tercihi olduğu için kullanılan alanlarda, müşteri nezdinde, psikolojik olarak kaliteli algısı oluşturur. 

Hem taşıma hem de promosyon faaliyetlerinde kullanabileceğiniz çantalar, sağladıkları avantajlar sayesinde beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar.

%100 geri dönüşümlü olan kraft çanta ürünleri, kullanılan kağıtların yeniden değerlendirilmesi ile oluşurlar. Doğa dostu olması sayesinde müşterilerinizdeki bakış açınızı olumlu yönde değiştirebileceğiniz çanta modellerinde siyah, beyaz veya krem rengi gibi farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Renk alternatifi ile marka imajınızı ile uyumlu olan modelleri seçebileceğiniz çanta modelleri ile siz de doğa dostu olabilir ve poşet masraflarını minimuma indirgeyebilirsiniz.

% 100 Geri Dönüşümlü Kraft Çantalar

Sizin İçin En İyi Reklam Aracı Baskılı Kraft Çanta Modelleri

Markalar için önemli bir reklamı aracı olan kraft kağıtlar insanların gururla taşıyacağı poşetleri dönüştürülüyor. Normal bir market poşeti taşırken rahatsız olabilen insanlar kraft malzemeden üretilen çantaları taşırken gururla ellerinden indirmiyorlar. Karton çanta

Dayanıklı olması sayesinde de ön plana çıkan bu çantalar bijuterilerde de oldukça sıklıkla tercih ediliyor. Mini boyutları sayesinde beklentileri en iyi şekilde karşılayan modeller arasından seçiminizi yaparak tek tıkla kapınıza kadar kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. Poşet satın almak için zaman ve enerji harcamak zorunda değilsiniz. Direkt olarak işletmenizin adresini vererek poşetlerin direkt olarak iş yerinize kargo edilmesini sağlayabilirsiniz. 

Bu sayede kargo kolilerini açarak direkt olarak poşetlerinizi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Müşterilerinizin nezdinde marka değerinizi artırmanıza olanak sağlayan bu ürünler, fiyat bakımından da avantajlı olduğu için tercih edilir. Siz de istediğiniz logoyu veya diğer iletişim verilerini bastırabileceğiniz bu çantalar ile markanız için gönüllü reklam araçları oluşturabilirsiniz. 


kraft çanta

İnsanların elinde sizin çantanız olsun istiyorsanız çantanızın görünümüne ve kalitesine özen göstermelisiniz. Doğru sonuçlar elde etmek için tercih edebileceğiniz seçenekler, işletmenizin değerini artıran önemli bir yoldur.

Sertifikalı kağıtların kullanıldığı firmamızda istediğiniz renkte tercih edebileceğiniz poşetler 70, 90 veya 100 gram gibi farklı gramajlarda üretilebilir. 

Kraft Çanta Tercihlerinizde İstek İthalat A.Ş Yanınızda;

Dünya markalarının tercih ettiği bu ürünler müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamanıza olanak sağlar. Mutlu tüketiciler için tercih edebileceğiniz kraft çanta modelleri, markanızın kalitesini artıran önemli bir seçenektir. Markanın niteliğini önemli ölçüde yansıtan bu ürünler etkili bir reklam aracı olarak da karşınıza çıkıyor.

Bu sayede hem mağaza dekorasyonuna katkıda bulunmuş olursunuz hem de istediğiniz poşetlere hızlı bir şekilde erişme imkanına sahip olursunuz. Her açıdan avantajlı olan çantalar, dünya markalarının da tercihi olduğu için kullanılan alanlarda, müşteri nezdinde, psikolojik olarak kaliteli algısı oluşturur. 

Hem taşıma hem de promosyon faaliyetlerinde kullanabileceğiniz çantalar, sağladıkları avantajlar sayesinde beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar.


kraft çanta

Canlı destek, ücretsiz kargo, kolay iade imkanı ve güvenli alışveriş fırsatlarına sahip olarak siz de ihtiyacınız olan çanta modellerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Müşterilerinize veya potansiyel müşterilerinize sunacağınız promosyon ürünlerinin mükemmel bir şekilde muhafaza etmek için tercih edebileceğiniz çanta modellerinin kulp bölümünü farklı renklerde tercih ederek çok daha estetik bir görünüm yakalamanız mümkündür.

Çekmecelerden dolaplara kadar birçok farklı alanda muhafaza edilen çantaları, mağazanızın kasa alanının arka bölümüne de asabilirsiniz. Bu sayede hem mağaza dekorasyonuna katkıda bulunmuş olursunuz hem de istediğiniz poşetlere hızlı bir şekilde erişme imkanına sahip olursunuz. Her açıdan avantajlı olan çantalar, dünya markalarının da tercihi olduğu için kullanılan alanlarda, müşteri nezdinde, psikolojik olarak kaliteli algısı oluşturur. Hem taşıma hem de promosyon faaliyetlerinde kullanabileceğiniz çantalar, sağladıkları avantajlar sayesinde beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. 

Estetik Görünümlü Marka Basklı Kraft Çanta

Görünüm itibariyle estetik bir özelliğe sahip olan kraft çanta modelleri müşterilerin satın aldıkları ürünler rahat bir şekilde taşımalarına olanak tanır. Medikal sektörü, optik mağazaları, parfümcüler, giyim mağazaları, butikler ve çok daha fazla alanda kullanılabilen bu çantaların bir diğer avantajı ise üzerine baskı yapılabilir olmasıdır.


kraft çanta

Çanta modellerinin üzerine baskı yapılarak logonuzu bastırmak, çantanın aynı zamanda ayaklı bir reklam aracına dönüşmesine olanak sağlar. Müşterileriniz mağazanızdan satın aldığı ürünü poşetin içine koyduktan sonra elinde gezdirmeye başlar. 

Eğer çanta kaliteli ise çöp poşeti olarak değerlendirilmez ve farklı amaçlarla tekrar kullanılabilir. Ev gezmelerinde ev terliklerini muhafaza etmek için kullanıldığı çantalar veya pazar çantası olarak tercih edebilecek bu ürünler bir nevi markanızın reklamını yapabileceğiniz önemli araçlardan bir tanesidir.

Kalitesiz Kraft Çanta İle Kurumsal İmajınızı Bozmayın

En kaliteli kraft çanta imalatı için İSTEK İTHALAT A. Ş. güvencesiyle iletişime geçebilirsiniz. Müşterilerinize her defasında farklı bir çanta vermek kurumsal imajınızı zedeleyecektir. 

Marka bilinirliğini sağlamak için istikrar, oldukça önemlidir. Bu nedenle markanız için istikrarı sağlamak adına poşetinizin kumaşından rengine kadar birçok noktada değişikliğe gitmemelisiniz. 

Marka imajınızı korumak için tercih edebileceğiniz Kraft içerikli çantalar sayesinde siz de müşterilerinizin beklentilerini karşılayabilirsiniz.

Kraft çanta ile bir kez imaj değişikliği yaptıktan sonra da bu değişikliği sürdürmelisiniz. Ancak bu şekilde en doğru sonuca ulaşmış olursunuz.
 

Hafif olması sayesinde kullanıcısını yormayan bu çantaların kulp bölümü hayal gücünüze bağlı olarak şekillendirilebilir. Bu sayede sadece kup bölümünden bile farkınızı ortaya koyma imkanına sahip olursunuz. Avantajlı alışverişin keyfini çıkarmak için tercih edebileceğiniz çantalar, ileride çok daha farklı amaçlar için değerlendirilebilir. Çöp poşeti olarak kullanıma imkan vermeyen bu ürünler, çocukların hayal güçlerini güçlendirebilecekleri birer tuvale dönüşebilir. 


kraft çanta

  Hem sizin hem de tüketicilerin memnun kalacağız Kraft içerikli malzemeden üretilen çantalar ile rahatlığın keyfine varacaksınız. Müşteri deneyimini iyileştirmek için tercih edebileceğiniz bu ürünler sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayacak sonuçlara sahip olacaksınız. Farklı boyutları ile bijuteriden giyime kadar çok çeşitli alanlarda kullanılabilen bu çantalar, tek tıkla sizleri bekliyor. 

  Günün her saatinde web sitemiz üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu sayede poşet satın almak için mağazalar arasında mekik dokumak zorunda kalmaz ve bu süreci tamamen uzaktan bağlantı yoluyla tamamlayabilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?