Polyester Plastik Düğme

Halk arasında plastik düğme diye bilinen Polyester düğme tekstil üretimi ve ürünlerinin neredeyse tamamında kullanılan şık, ürüne görsellik katan bir araç aynı zamanda bir aksesuar dır.

 Tekstil üretimi yapan firmalar ürün modeli kadar seçtikleri düğmelere de  özen göstermektedirler. Tekstil üretiminde kullanılan polyester düğmelerin gerek kalitesi, gerekse model ve görünüşü ürün satışını önemli ölçüde etkilemektedir. Bu sebeple tekstil üreticileri polyester düğme seçimi yaparken kalite ve modeli ön planda tutarken, fiyatını da göz önünde bulundurmalıdırlar.

  Polyester düğme fiyatları;  istenilen ürünün cinsi, adedi, baskılı veya baskısız olması sonucunda ortaya çıkmaktadır.  Tekstil ürünleriniz  için yaptırmak istediğiniz polyester düğmelerin modelini veya cinsini belirlemek fiyat konusunda bilgi almak için sitemizin alt kısımda bulunan canlı destek kısmından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

  27 Yıllık ambalaj sektöründeki tecrübesi ile İSTEK İthalat Polyester düğme üretimi konusunda da diğer ambalaj ürünlerinde olduğu gibi, gömlek yaka çemberinde de,  memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda derhal ürün veya ücret iadesi garantisini siz değerli müşterilerine sunarak, siparişlerinizi toplu verip daha hesaplı temin etmenizi ve bu sırada hiçbir endişe duymamanızı sağlamaktadır.

Polyester Düğmede Lider…

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak polyester düğmeler için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından dokuma etiketleriniz sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi polyester düğmenin cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

   Tekstil ürünlerinde en çok tercih edilenlerin başınd; korozo düğme, boynuz düğme, sedef düğme, kokonat düğme gelir.Ürününüzün cinsi, modeli ve tasarımına göre polyester düğme seçiminizi doğru yaparak satışlarınızı bir adım daha ileri götürebilirsiniz. Hangi polyester düğmeyi kullanmalıyım diye düşünüyorsanız, doğru yerdesiniz.

Ürün ve hesabınıza en uygun karton etiketi fiyatları için sitemizin alt kısımında bulunan Canlı Destek bölümlerinden, dilerseniz tek tıkla arayarak imalat müdürümüzle görüşüp ihtiyacınıza en uygun kalite model ve adette etiket için tavsiye alabilirsiniz.

 Diğer tekstil ürünlerimiz; dokuma etiketi, gömlek ara kartonu, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği karton etiket, yapışkan tela ve daha bir çok ambalaj ürünlerimiz baskılı poşet, mağaza çantası, karton çantakraft çanta, hambez çanta, tela çanta, baskılı koli bandıbigbag çuvalı, taşıma torbası, kargo poşeti ve daha yüzlerce ürünümüze ulaşabilmek için sitemizin arama butonundan veya alt kısımdaki ilgili sitelerimizden faydalanabilirsiniz.

Polyester Düğmede Lider…

Facebook
Twitter
WhatsApp
Tumblr

Copyright © 2023 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?