Tekstil Ürünleri

  Tekstil üreticilerinin ürünlerini satışa sunarken dikkat etmeleri gerekenlerin en başında,  ürünün şık ve kaliteli görünmesi gelir.

 Tekstil ürünlerinde üretimi esnasında ne kadar kaliteli ürün kullanılıp, günümüz trendlerine uygun model yapılırsa yapılsın, yanlış seçilmiş bir, dokuma etiketi, polyester düğme, gömlek yaka kelebeği, gömlek yaka çemberi, gömlek ara kartonu, karton etiket ürününüze harcadığınız zaman, emek ve parayı riske sokabilir.

 Bu sebeple bir tekstil ürünleri imalatı ve tedarikçisi olan firmamız sitelerinde yayınladığı bilgiler ve ücretsiz Canlı Destek sistemiyle sizleri doğru ürüne yöneltmektedir.

 İstek İthalat A.Ş tekstil ürünlerinde olduğu gibi; ambalaj ürünlerinde de en kaliteli malzemelerden üretilmiş konusunda uzman ekibimiz tarafından ücretsiz sunulan tasarım hizmeti sonucunda en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin ambalaj ve çanta ihtiyaçları konusunda yanında olmaya devam etmektedir.

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak tekstil ürünleri için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi tekstil ürünü cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

Tekstil Ürünlerinde Öncü Firma…

Sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümünden konusunda uzman ekibimizden ücretsiz bilgi alabilir tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

  İstek İthalat A.Ş ambalaj imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan baskılı poşetkarton çanta, kraft çanta, promosyon tela çantahambez çanta, baskılı koli,  ayrıca kargo poşeti, opp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

 Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemeleri, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği, gömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan tela, Promosyon ürünleri, gömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Kraft Çanta Çeşitleri
Tüm renklerde size özel tasarımlarla sağlam şık ve uygun fiyatlarla kraft çanta çeşitlerimiz....
Ürünlere Git
Yapışkan Tela Fiyatları
Tekstil firmalarının vazgeçilmez ve en önemli unsurlarından yapışkan tela ...
Ürünlere Git
Baskılı Koli Bandı Fiyatları
Sıradan koli bantlarından çok daha az bir ücrete elde edebileceğiniz size özel baskılı koli bandlarıyla...
Ürünleri Gör
Karton Etiket Çeşitleri
Varsa mevcut kurumsal logonuza sadık kalınarak, yoksa sıfırdan ücretsiz kurumsal kimliğiniz yansıtan logo ve tasarımlarla binlerce çeşit karton etkiet...
Ürünleri Gör
Gömlek Malzemeleri
Gömlek malzemelerinde öncülüğü elinden bırakmayan İstek İthalat...
Ürünleri Gör
Previous
Next
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?