Tekstil Ürünleri

  Tekstil üreticilerinin ürünlerini satışa sunarken dikkat etmeleri gerekenlerin en başında,  ürünün şık ve kaliteli görünmesi gelir.

 Tekstil ürünlerinde üretimi esnasında ne kadar kaliteli ürün kullanılıp, günümüz trendlerine uygun model yapılırsa yapılsın, yanlış seçilmiş bir, dokuma etiketipolyester düğmegömlek yaka kelebeğigömlek yaka çemberigömlek ara kartonukarton etiket ürününüze harcadığınız zaman, emek ve parayı riske sokabilir.

  Bu sebeple bir tekstil ürünleri imalatı ve tedarikçisi olan firmamız sitelerinde yayınladığı bilgiler ve ücretsiz Canlı Destek sistemiyle sizleri doğru ürüne yöneltmektedir.

  İstek İthalat A.Ş tekstil ürünlerinde olduğu gibi; ambalaj ürünlerinde de en kaliteli malzemelerden üretilmiş konusunda uzman ekibimiz tarafından ücretsiz sunulan tasarım hizmeti sonucunda en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin ambalaj ve çanta ihtiyaçları konusunda yanında olmaya devam etmektedir.

  Sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümünden konusunda uzman ekibimizden ücretsiz bilgi alabilir tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz. 

Tekstil Ürünlerinde Öncü Firma…

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak tekstil ürünleri için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi tekstil ürünü cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?