Tekstil Ürünleri

Tekstil üreticilerinin ürünlerini satışa sunarken dikkat etmeleri gerekenlerin en başında, ürünün şık ve kaliteli görünmesi gelir. Tekstil ürünlerinde üretimi esnasında ne kadar kaliteli ürün kullanılıp, günümüz trendlerine uygun model yapılırsa yapılsın, yanlış seçilmiş bir, dokuma etiketi, polyester düğme, gömlek yaka kelebeği, gömlek yaka çemberi, gömlek ara kartonu, karton etiket ürününüze harcadığınız zaman, emek ve parayı riske sokabilir. Bu sebeple bir tekstil ürünleri imalatı ve tedarikçisi olan firmamız sitelerinde yayınladığı bilgiler ve ücretsiz Canlı Destek sistemiyle sizleri doğru ürüne yöneltmektedir. İstek İthalat A.Ş tekstil ürünlerinde olduğu gibi; ambalaj ürünlerinde de en kaliteli malzemelerden üretilmiş konusunda uzman ekibimiz tarafından ücretsiz sunulan tasarım hizmeti sonucunda en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin ambalaj ve çanta ihtiyaçları konusunda yanında olmaya devam etmektedir.

Sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek bölümünden konusunda uzman ekibimizden ücretsiz bilgi alabilir tasarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Tasarım Atölyesi

Ürününüze kalite ve estetik katacak tekstil ürünleri için, tasarım atölyemiz deki konusunda uzman ekibimiz tarafından sonuç odaklı tasarımlar sunmaktadır.

Ürün Danışmanlığı

Hangi tekstil ürünü cinsinin ürününüze uygun olacağı konusunda, canlı destek bölümlerinden ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz
Tıkla

Tekstil Ürünlerinde Öncü Firma…

Facebook
Twitter
WhatsApp
Tumblr

Copyright © 2023 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?