Baskılı Poşet Fiyatları

   Ambalaj ürünleri ve diğer sarf malzemeleri, markanızın değerini güçlendirecek çözümler üretir. Düğme, karton çanta ve baskılı poşet gibi işletmenizin gereksinim duyabileceği birçok şeye ulaşabileceğiniz online mağazamız sayesinde markanızın değerine değer katabilirsiniz. Son derece makul olan baskılı poşet fiyatları ile logolu poşetlerinizin herkesin elinde, gönüllü bir marka elçisi gibi dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Baskılı Poşetin kalitesi ne kadar yüksek olursa, müşterilerinizin ürünleri kullanım ömrü de o kadar uzun olur.

   Karton çanta, baskılı koli bandı, ambalaj ve polyester düğme gibi aklınıza gelebilecek birçok ürüne tek bir merkezden ulaşmak için doğru yerdesiniz. Müşterilerinize sunabileceğiniz veya promosyon olarak değerlendirebileceğiniz birçok farklı materyaller üzerinde markanızın logosunun adımın bulunması, sizi tercih eden müşterilerimizin ileride tekrar hatırlamasına yardımcı olur.

  Marka bilinirliği ve hatırlanması açısından oldukça önemli olan bu unsurlar kurumsal imajınızı güçlendirmek için de tercih edilebilecek önemli etkenlerden bir tanesidir. Sadece müşterilerimiz değil, onların çevresi için de oldukça önemli olan bu doneler arasında bulunan uygun karton çanta fiyatları ile siz de ölçeği ne olursa olsun işletmenize değer katabilirsiniz.

  Geri dönüşüme uygun olan bu çantalar sayesinde hem işletmenizin çevreci olduğu izlenimini oluşturabilir hem de uygun fiyatlı ürünler ile şirket bünyesinde ekonomi sağlarsınız. Özellikle online mağazası bulunanların ihtiyacı olan kargo poşeti; fiziki bir mağazaya sahip olanların ihtiyacı olan kraft çanta; tekstil ve aksesuar gibi perakende sektöründe olanlar için karton etiketi; tekstil sektörü başta olmak üzere birçok farklı alanda değerlendirilebilen dokuma etiketi seçeneklerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Baskılı Poşet
Karton Çanta Fiyatları

  Marka değeriniz ile birlikte gelirlerinizin de artmasına olanak sağlayan firmamız, uygun karton çanta fiyatları, kargo poşeti, kraft çanta ve ambalaj gibi seçeneklere tek merkezden ulaşmanıza olanak sağlar. Bu ürünleri online olarak tercih ederek hem ürünler arasından fiyat karşılaştırması yaparsınız hem de her ölçekten ürüne herhangi bir enerji sarf etmeden ulaşma fırsatı bulursunuz.

  Marka bilinirliğini artırmak, marka değerimizi yükselttiği için bu durum aynı zamanda satış fiyatlarında da olumlu yönde yansır. Baskılı poşet gibi materyaller ile marka değeri yüksek olan ürünlerin satış fiyatı, standart üretim olan ürünlerin satış fiyatından daha yüksek fiyatlıdır. Emeğinizin karşılığını tam ve doğru bir şekilde alabilmek için marka imajınızı güçlendirmek bir gereklilik değil, bir zorunluluk haline gelmiştir.

  Bu kapsamda tercih edeceğiniz karton çanta gibi malzemeleri bütçenizi yormadan satın alabilmek için mutlaka alanında uzman firmamızdan destek almalısınız. Uygun baskılı poşet fiyatları sayesinde işletmeniz için gerekli olan malzemelere avantajlı fiyatlarla sahip olacaksınız. Ambalaj ürünlerinden baskılı koli bandı seçeneklerine kadar aradıklarınıza kolayca ulaşabilmeniz için tercih edebileceğiniz firmamız ile her ölçekten ihtiyaçlarınız için en doğru sonuca ulaşacaksınız. 

  Kraft çantalar, ambalaj hizmetleri, düğmeler ve çok daha fazlası üzerinde hakimiyet kurmanıza olanak sağlayan firmamız sayesinde tek tıkla bir dünya ürünü kapınıza kadar getirme imkanına sahip olursunuz. İhtiyacınız olan ürünleri online olarak günün her saatinde satın alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden, her saat alışveriş yapabilmek, en etkili çözümlere hızlı bir şekilde ulaşmak için polyester düğme seçeneklerinden kargo poşetine kadar aradığınız her şeye rekabetçi fiyatlarla ulaşacaksınız.

Karton Çanta

  Tek bir merkezden ihtiyacınız olan birçok çeşide ulaşabileceğiniz çevrim içi mağazamız etiketlerden uygun karton çanta fiyatlarına kadar gereksinim duyduğunuz tüm ürünlere kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. İnternet üzerinden fiyat ve özellik karşılaştırması yapabilmenize olanak tanıyan markamız sayesinde siz de işletmenizin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde giderebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kraft çanta gibi ürünler için alıcı adresine işletmenizin adresinizi yazdığınızda, ürünler direkt olarak mağazanıza gider. Bu sayede ekstra bir efor harcamadan istediğiniz ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

  Tercih ettiğiniz karton etiketi ve dokuma etiketi gibi eşyalarınızı lokasyonlar arasında taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmış olursunuz. Doğa dostu ve çevreci özellikleri sayesinde hem çevrenin korunmasına destek olabilir hem de ekonomik şartlar altında size geleceğiz ürünlere ulaşmak çok kolay. İnternet üzerinden satışa imkan tanıyan, kullanım kolaylığı ön plana çıkan zengin ürün çeşitliliği arasında tercihinizi hemen yapabilirsiniz. Her bütçeye ve her ölçüye hitap eden ambalaj ve diğer malzemeler için sektördeki deneyimimizden faydalanabilirsiniz. 28 yıldır, her gün aynı aşkla, her ölçekten firmanın beklentilerini tam olarak karşılıyoruz.

  Müşterilerinize satışını gerçekleştirdiğiniz ürünlerin sorunsuz bir şekilde ulaşabilmesi için profesyonel hizmetlerimiz ile yanınızdayız. Ürünlerin paketlenmesinden kargoya verilmesine kadar tüm süreçlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve mağazamızı ziyaret etmek isterseniz M. Nesih Özmen Mah. Nar Sok. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz 0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77, 0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55 ve 0 555 968 60 10 no.lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. 

  İş akış süreçlerinizin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için gereksinim duyduğunuz yardımcı ürünlere tek merkezden ulaşmak için bizimle iletişime geçin. Tek yapmanız gereken istediğiniz ürünleri sepetinize eklemek ve alışverişi tamamlamak olacak. Bizimle işinizi geliştirmek çok kolay! Siz de hemen işletmenizin ihtiyacı olan ürünlere tıklayın, keyifli alışverişin tadını çıkarın.

Baskılı Poşet

  Dokuma etiketi kullanıcı dostu bir üründür. Ürünler hakkında bilgi vermek amacıyla tercih edilen bu etiketler, genellikle reklam veya bilgilendirme amacı ile tercih edilirler. Tekstil sektörü başta olmak üzere birçok farklı alanda tercih edilebilen bu etiketler, kullanıldıkları ürünlere estetik bir değer katar. Aynı zamanda da kurumsal imajınızı olumlu yönde etkiler. 

  Kurumsallık adına aynı dokudaki etiketleri tercih ederek müşterilerinizi her seferinde farklı bir etiket ile karşılaşmasını engelleyebilirsiniz. Tafta, saten atkı ve saten gibi farklı kalite çeşitlerine sahip olan dokuma etiket seçenekleri arasından bütçenize ve marka imajınızı uygun olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. 

  Markanızın tanıtımı için oldukça önemli olan bu ürünler sadece tekstil sektöründe değil, mobilyadan bijuteriye kadar birçok farklı alanda tercih edilebilir. Genellikle müşteriyi bilgilendirme amacıyla tercih edilen bu ürünler yıkama talimatı, beden, model, firma adı gibi çeşitli bilgilere sahip olur. Ürünün kalitesini ön plana çıkaran bu etiketler müşterilerin müşteri temsilcisine herhangi bir soru sormadan aradıkları soruların yanıtlarını bulmasına olanak tanır. Vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde tüketiciye sunmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi, markanızın ön plana çıkması ve farkını ortaya koyması için oldukça önemlidir. 

  Grafik çalışması sonrasında meydana gelen bu tasarımlar, bilgisayar ortamında dijital çıktı içerisinde şekillenebilirler. Ürünün kalite tercihi, dijital tasarım tamamlandıktan sonra tercih edebilecek bir seçenektir. Tasarım aşaması sonrasında ve tasarım sürecinde ebat ve renk gibi birçok farklı donatı arasında tercihte bulunabilirsiniz. Gofre, sim ve parlatma gibi farklı ek uygulamalar sayesinde etiketlerin çok daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. 


Hem Siz Hem Müşteriler Memnun

  Beklentilerinize ve ürünün ihtiyaçlarına uygun olarak farklı şekil, ebat ve renk seçeneklerinde tercih deniz dokuma etiketi seçenekleri oldukça avantajlıdır. Kullanıcı dostu olan bu ürünler reklam ve ürün tanıtımı maksatlı olarak tercih edilebilirler. Ayakkabı sektöründen peruk sektörüne kadar çok çeşitli alanlarda tercih edilebilen bu ürünler kalıcı oldukları için satın alım işleminden sonra da tüketici ile birlikte olmaya devam ederler. 

  Bu nedenle dokuma etiketlerin üzerinde genellikle marka logosu ve adı da yapıştırılır. Diğer etiket çeşitlerine göre daha uzun ömürlü olan bu ürünler, tüm tekstil ürünlerinde tercih edilen seçeneklerdir. İlk olarak grafik aşaması ile hazırlığın başladığı dokuma etiketler, tasarım işleminin bitmesinden sonra numune ile birlikte baskıya hazır hale getirilir. Gofre, sim ve parlatma gibi çeşitli uygulamalar sayesinde çok daha estetik bir görünüme sahip olabilen bu seçenekler normal kesim veya lazer kesin gibi farklı kesim türleri ile beklentilerinize doğru bir şekilde karşılayabilir. 

  Kaliteli ürünlerin etiketlerde tercih edebileceğiniz gofre ve resim gibi diğer eklentiler ürün fiyatının daha da artmasına neden olabilir. Çünkü gofre etiketler genellikle %30, parlatmalı etiketler ise %85 daha yüksek fiyat olarak satışa sunulur. Bu nedenle ürün çok yüksek fiyatlı değilse ek bir işlemden geçirilmesine gerek yoktur. Markanın prestijini doğru bir şekilde yansıtmak için tercih edebileceğiniz dokuma etiketi seçenekleri ürünlerin ayrılmaz bir parçası olarak uzun yıllardan beri hayatımızdadır. 

Facebook
WhatsApp
Twitter
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?