Kargo poşeti özellikle internet üzerinden satış yapan firmaların kullanmayı tercih ettiği hem ürün muhafaza, hemde güzel bir reklam ürünüdür.

  Kargo poşeti sattığınız ürünün güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlar. Gerek kargo esnasında gerekse tüketiciye ulaştıktan sonra birçok kişinin firmanızı tanımasına ve tüketiciye verdiğiniz değeri görmesine vesile olur. 

  Sizde ürünlerinizi müşterilerinize güvenli bir şekilde ulaştırmak ve firmanızın kurumsallığını bir adım daha ileriye taşımak istiyorsanız, hemen sitemizin canlı destek bölümünden konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçin.

  

  Kargo poşeti fiyatları tercih edilen kargo poşetinin micron kalınlığı, ebatları, baskıda kullanılacak renk adedine ve bastırılacak toplam kargo poşeti adedine göre değişim göstermektedir.

  Kargo poşetinde en uygun fiyatları alabilmeniz ve ürününüze en uygun ebatları seçebilmeniz için 27 yılı aşkın tecrübesi ve 22.000’den fazla referansıyla kaliteden ödün vermeyen İstek İthalat A.Ş ailesine izde katılın.

  Şeffaf Kargo poşeti fiyatları; seçilen ebat, micron kalınlığı ve adede göre değişim göstermektedir.

 İstek İthalat A.Ş baskılı – baskısız kargo poşeti imalatında diğer AmbalajTekstil, Temizlik ve Ofis Malzemelerinde olduğu gibi kargo poşetinde de ücretsiz tasarım canlı destek ve herhangi bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda koşulsuz para iadesi konusunda her zaman yanınızdadır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?