İSTEK İTHALAT

1992 den beri

Kargo Poşeti

  Baskılı kargo poşeti özellikle internet üzerinden satış yapan firmaların kullanmayı tercih ettiği hem ürün muhafaza, hemde güzel bir reklam ürünüdür.

  Baskılı kargo poşeti sattığınız ürünün güvenli bir şekilde tüketiciye ulaşmasını sağlar. Gerek kargo esnasında gerekse tüketiciye ulaştıktan sonra birçok kişinin firmanızı tanımasına ve tüketiciye verdiğiniz değeri görmesine vesile olur. Hatta baskılı kargo poşeti çöpe atıldığında bile reklam görevini devam ettirir.

  Sizde ürünlerinizi müşterilerinize güvenli bir şekilde ulaştırmak ve firmanızın kurumsallığını bir adım daha ileriye taşımak istiyorsanız, hemen sitemizin canlı destek bölümünden konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçin.

Baskılı Kargo Poşeti Fiyatları

  

Baskılı kargo poşeti fiyatları tercih edilen kargo poşetinin micron kalınlığı, ebatları, baskıda kullanılacak ren adedine ve bastırılacak toplam kargo poşeti adedine göre değişim göstermektedir.

  Baskılı kargo poşetinde en uygun fiyatları alabilmeniz ve ürününüze en uygun ebatları seçebilmeniz için 27 yılı aşkın tecrübesi ve 22.000’den fazla referansıyla kaliteden ödün vermeyen İstek İthalat A.Ş ailesine izde katılın.

Şeffaf Kargo Poşeti Fiyatları

  Şeffaf Kargo poşeti fiyatları; seçilen ebat, micron kalınlığı ve adede göre değişim göstermektedir.

 İstek İthalat A.Ş baskılı – baskısız kargo poşeti imalatında diğer AmbalajTekstil, Temizlik ve Ofis Malzemelerinde olduğu gibi kargo poşetinde de ücretsiz tasarım canlı destek ve herhangi bir memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda koşulsuz para iadesi konusunda her zaman yanınızdadır.

Kargo Poşetinde Lider…

Baskılı Kargo Poşeti Fiyatları

1000 Kg'ye Kadar
0.20 Krş Peşin Ödemede!
  • Ücretsiz Tasarım
  • Canlı Destek
  • İade Garantisi
Kampanya
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Call Now ButtonCanlı Destek