AMBALAJ    

Ambalaj çeşitleri, çeşitli ürünlerin paketlenmesini sağlayan seçeneklerdir. Ürünlerin çevresel faktörlerin olumsuz etkisinden korunmasına olanak sağlayan bu seçenekler, şeffaf ve renkli olabilir. Tercihinize göre birbirinden farklı özelliklerde üretebilen ürünler, ürünlerin insandan kaynaklı olarak kullanıcı hatalarından minimize edilmesine olanak tanır. Kullanım avantajı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan ambalaj çeşitleri gıdadan perakendeye kadar birçok farklı sektörde kullanılabilir. 

  Bilgi vermek, geri dönüştürülebilir olma ekonomikliği, taşıma kolaylığı sunulması, kolay depolama imkânına sahip olması ve koruma muhafaza etme gibi çeşitli amaçlar ile tercih edilebilen bu ürünler, istenilen ürünlerin hijyenik koşullarda tüketiciye ulaştırılmasına olanak tanır. Muhafaza etmeyi oldukça kolaylaştıran bu seçenekler aradıklarınızı kolay bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. Depolama açısından da artıları bulunan ambalajlar sayesinde ambalajlanan ürünleri kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. 

  Çeşitli fonksiyonlara sahip olan çeşitler, ürünlerin tazeliğinin korunmasına yardımcı olur. Market zincirlerinin çoğalması ile birlikte çok daha önemli bir yere sahip olan seçenekler, kolay bozulabilen veya kimyevi ürünlerin ideal bir şekilde paketlenmesini olanak sağlar. Vakumlu veya vakumsuz paketleme gibi farklı kullanım imkanına sahip olan seçenekler, tüketiciye ürünlerin hızlı ve pratik bir şekilde ulaşımına olanak tanır. 


Üretici Firma Garantisiyle…

Ambalajlamada Uzmana Danışın

Sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemizi ile ambalaj üretiminde beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz. Her ölçekten paketin üretimini gerçekleştiren firmamız, paketleme üzerinde logonuzu bastığında, marka bilinirliğinizin arttırılmasına yardımcı oluyor. Satış ve dağıtım aşamasında ürünlerin bozulmaması veya tat kaybı yaşamaması için de tercih edebileceğiniz bu seçenekler, dayanıklılığı sayesinde delinme ve yırtılmaya karşı da oldukça mukavemet gösterir. 

  Özellikle yiyecek sektöründe hızlı bozulma ihtimali bulunan ürünlerin korunmasına yardımcı olan paketler, kolay açılıp kapanabilen özelliğe de sahip olabilir. Tamamıyla sizin beklentilerinize uygun olarak şekillenen ürünler ve paketlenen diğer seçeneklerin raf ömrünün uzamasına yardımcı olur. Ürünleri mikrobik bozulma gibi farklı zararlı etkenlerden de koruyan bu seçenekler hızlı sevkiyat imkanına altyapı hazırlar. Son derece pratik olan paketlenen ürünler, çevresel koşulların olumsuz etkisine karşı korumanıza olanak tanır taşıma masraflarını minimuma indirgeyen Bu ürünler çevreye duyarlı olmaları sayesinde de tercih edilirler. 

  Her sektörden tercih edilebilen paket seçenekleri ekonomik açıdan da tasarruf yapmanıza olanak tanır. Alıcı ile satıcı arasında oldukça önemli bir ve güven unsuru olan paketler tüketicilerin ilk dikkat ettiği özelliklerden bir tanesidir. Tüketiciler, ürünü alırken ambalajlarına bakarlar. Kaliteli bir paket, tüketicinin satın alma eğilimini olumlu yönde etkiler. Görsel açıdan zengin olan ürünler aynı zamanda tüketicide hijyenik algısı oluşturur. 

  Bu nedenle ürünlerinin satışında paketleme yapmak isteyenler için en doğru seçenek kaliteli ve doğru ürün tercihi olmalıdır. Gıdadan tekstile, bijuteriden diğer perakende sektörlerine kadar tercih edebileceğiniz bu seçenekler sayesinde hem ürünlerinizin ömrünü uzatacak hem de daha hijyenik şartlarda tüketici ile buluşturacaksınız. Bu ürünleri, birçok farklı alanda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için bizi tercih edebilirsiniz. Satış ambalajı, grup ambalajı ve nakliye ambalajı olmak üzere üç farklı çeşitte sunduğumuz ambalaj türleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde yanıt veriyoruz.


Üretici Firma Garantisiyle…

Tercih Edebileceğiniz Ambalajlama Çeşitleri

Birincil paket olarak da adlandırılan satış ambalajında direkt olarak tüketiciye hedefliyoruz. Bu paketlerde tercih edilen ürünün değerleri kullanımı ve kalitesi hakkında bilgi verilir. Bu sayede tüketici, satış temsilcisi ne herhangi bir soru sormadan ihtiyacı olan tüm bilgileri birincil paket üzerinden öğrenebilir. İkinci paket olarak adlandırılan grup paket olarak da tercih edilen bu ürünler taşıma kolaylığı sağladıkları için işletmenizdeki iş akışının optimize edilmesine yardımcı olur. 

  Üçüncül paket olarak adlandırılan nakliye paketi ise nakliye sırasında eşyaların zarar görmesini engelleyen ambalaj türüdür. Özellikle profesyonel firmaların tercihi olan bu ürünler, kullanım avantajı sayesinde markanızın değerini arttırır. Marka değerinin artması, üretim veya hizmet sunumunda daha nitelikli olmanıza olanak tanır. Daha nitelikli hizmet veren firmalar, bu sayede ürün veya hizmet fiyatlarının da artmasına yardımcı olur. 

 Metal, kağıt, ahşap, cam ve plastik gibi malzemelerin üretim çıktısı olan paketler, son kullanıcıya ürünün ideal bir şekilde sunulmasına olanak tanır. İş akışını hızlandıran ve ürünlerin korunmasına yardımcı olan bu ürünler, streç filmlerden market poşetlerine kadar birçok farklı amaçla kullanılabilir. Uygun fiyatta olması sayesinde her ölçekten firmanın tercih edebileceği bu ürünler, ürünleri koruma özelliğine sahiptir. 

  Ürünlerin bir arada tutulmasına olanak sağlayan seçenekler bu sayede kolay taşıma imkanına da altyapı hazırlar. Petrol türevi olan bir malzemenin fabrika içinde işlenmesi ile ortaya çıkan plastik paketler 1800’lü yıllardan bu yana hayatımızda var. Bakliyat paketlerinden çöp torbalarına, naylon poşetlerden PVC filmlere kadar aklınıza gelebilecek her alanda değerlendirebileceğiniz plastik paketler yaşamı kolaylaştıran özelliklere sahiptir.

Üretici Firma Garantisiyle…

Ambalaj Sistemi

Hayatı Kolaylaştıran Paketler

Hijyen oldukça önemlidir. Hijyenin sürekliliğinin sağlanması için tercih edebileceğiniz paketleme seçenekleri, istediğiniz ürünlerin el değmeden ulaştırılmasına olanak tanır. Bu da müşterilerin içinin rahat etmesine yardımcı olur. Markanız ile müşteri arasındaki dengeyi kurmak için tercih edebileceğiniz firmamıza tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

  Mağazamızı ziyaret etmek isterseniz M. Nesih Özmen Mh. Nar Sok. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormak, görüş ve öneri belirtmek içinse bizi arayabilirsiniz. 0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77, 0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55 ve 0 555 968 60 10 no.lu telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Nitelikli paketleme hizmetlerimiz, ürünlerin taşıma esnasında yırtılmasını engeller. 

  Gıda sektöründen perakende sektörüne kadar birçok farklı alanda sunduğumuz hizmetler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun seçeneklere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Her ölçekten paket için uygun imalat gücüne sahip olan firmamız, talebinizi en hızlı süre içerisinde karşılar. Bu sayede siz de içiniz rahat bir şekilde iş akışınızı kontrol altına alırsınız. Üretim süreçlerinizin kesintisiz olarak devam etmesi için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile beklentilerinizi tam olarak karşılayabilirsiniz. Zengin ürün çeşitliliği ile aradığınızı kolayca bulabileceğiniz online mağazamıza Türkiye’nin 81 ilinden ulaşabilirsiniz. 

  Markanızın değerini artıracak ve tüketici nezdinde güven duymasını sağlayacak ekonomik çözümler için işin uzmanına danışın. Geniş ürün yelpazemiz arasından tercihlerinizi kolay bir şekilde yaparak beklentilerinizi tam olarak karşılamanız mümkündür. Küçük büyük demeden, her ölçekten paketleme için hizmet veren firmamızdan farklı ebatlardaki ürün çeşitliliği hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sektördeki 28 yıllık tecrübemiz ile sizlere daima en iyisini sunmaya çalışıyoruz. 

  En nitelikli paketler sayesinde ürünlerinizin kaliteli bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Tüketicilerin satın alma eğilimlerini belirleyen ambalajlama sürecinin önemini biliyor ve adımlarımızı buna göre atıyoruz. İster gıda, ister tekstil sektöründe olun fark etmez; her sektöre uygun olarak sunduğumuz hizmetlerimiz ile yanınızdayız. İhtiyacınız olan paketlere ulaşmak için Türkiye’nin her yerinden, istediğiniz saatte sitemizi ziyaret edebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese gönderilecektir. Bu sayede siz de herhangi bir efor sarf etmeden şirketinizin ihtiyaçlarını karşılaşmış olursunuz. 

Üretici Firma Garantisiyle…

  İstek İthalat A.Ş ambalaj imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan baskılı poşetkarton çanta, kraft çanta, promosyon tela çantahambez çanta, baskılı koli,  ayrıca kargo poşeti, opp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

 Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemeleri, gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği, gömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan tela, Promosyon ürünleri, gömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Kraft Çanta Çeşitleri
Tüm renklerde size özel tasarımlarla sağlam şık ve uygun fiyatlarla kraft çanta çeşitlerimiz....
Ürünlere Git
Yapışkan Tela Fiyatları
Tekstil firmalarının vazgeçilmez ve en önemli unsurlarından yapışkan tela ...
Ürünlere Git
Baskılı Koli Bandı Fiyatları
Sıradan koli bantlarından çok daha az bir ücrete elde edebileceğiniz size özel baskılı koli bandlarıyla...
Ürünleri Gör
Karton Etiket Çeşitleri
Varsa mevcut kurumsal logonuza sadık kalınarak, yoksa sıfırdan ücretsiz kurumsal kimliğiniz yansıtan logo ve tasarımlarla binlerce çeşit karton etkiet...
Ürünleri Gör
Gömlek Malzemeleri
Gömlek malzemelerinde öncülüğü elinden bırakmayan İstek İthalat...
Ürünleri Gör
Previous
Next
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İSTEK İTHALAT  A.Ş | Web Design by HTM AJANS

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?